Oznamy a ostatní - Vanessa

Je toho moc...

15. září 2012 v 21:52 | Vanessa
Ano, je toho moc...moc blogů, moc učení, moc starostí..Ale jediný, čeho neni dost, je čas. Já ani Zoey čas opravdu nemáme, takže nás prosím omluvte...z kontrol, obíhání, i když je asi pozdě.:D Až prostě najdu víc času, tak sem přidám nějakou grafiku, trochu víc to tady rozjedem, ale teď...to nepřipadá v úvahu..:/ V poslední době jsem zamilovaná do TVD (The Vampire Diaries), proto se věnuju mému druhému blogu o Nině Dobrev (tady). Prostě už mě nic jinýho nezajímá, teda jo, zajímá, ale už mě to tolik nebere (třeba Victoria Justice..). Strašně ráda bych se věnovala grafice, jen kdyby měl den 48 hodin a byly prázdniny.:DD Ale no..to je jen kééž by...kdybyy..:DD
Každopádně..Všem se moc omlouvám, rozhodně si nás nemažte, jen prostě počkejte...prosím.
Vanessa
P.S. Ta animace dokonale vystihuje můj výraz, když zjistim kolik máme úkolů. :DD

Hiatus (Vanessa)

13. srpna 2012 v 18:57 | Vanessa
Bohužel hiatus došel i na mě. V poslední době sem moc nechodím, ani se nějak nesnažim grafikovat.
Důvody jsou asi takový:
1. Mam nový blog o Nině Dobrev (naleznete ho ZDE), je to tam takový nehotový, ještě to menu neni dodělaný, layout nenastavenej a jenom pár článků :D Mam ho ještě s kámoškou. :)
2. Nebaví mě grafika...Né, že by mě nebavila, to se říct nedá, ale nemam do toho takovej zápal jako dřív :/ Takže...uvidíme. :D Vrátím se někdy...já nvm :D Někdy v září??! :) Budu sem dávat ještě úkoly do soutěže, ale musí se přihlásit ještě jeden člověk, jinak to nemá cenu..::/
V poslední době je tu víc keců, než grafiky, za což se teda omlouváme. :D Ale musíme to někde vykecat, že? :D

Moje kecy (Vanessa) Krize internetu

6. srpna 2012 v 22:45 | Vanessa
Takže začnu nějak takhle..:D
V poslední době mi přijde, že internet v celé České Republice často spadává a některé stránky (už většina) nejde. A já s říkám, čím to je? Můžou za to hackeři? :D Nebo je to přetížená síť, co se sakra děje?
Tak například včera byl internet hodně pomalej a dokonce i dvakrát vypadl, pak večer už to bylo zase cajk, ale když jsem se o půlnoci přihlašovala na iimmgg.com opět tato stránka nešla. Také jste si určitě všimli toho, že blog.cz už skoro týden neukazuje návštěvnost, prostě jen 0 a přitom toplist říká úúplně něco jiného. A teď mi pro změnu zase nejde seznam.cz. Takže jako super :D A kámošce to taky furt nejde.
Jinak se omlouvám, že to sem píšu, je to přece grafickej blog, žejo, ale chci vědět 2 věci.
1. Taky se vám to takhle podělalo? :/:D
2. Čím myslíte, že to je? :D
Jinak jsem tak trochu počítačový maniak, tak se nedivte, že to sem píšu. :D
 
 

Reklama